Polonnaruwa, ancient stupa
Srí Lanka - moře
Sloni na Srí Lance

Aktuální nabídka dovolené na Srí Lance v listopadu 2020. Last Minute zájezdy na Srí Lanku za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu na Srí Lance. Srí Lanka All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Listopad na Srí Lance.

1Srilanka.cz    >    

Dovolená na Srí Lance - listopad 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Srí Lanku v listopadu 2020

MALÝ OKRUH + TANGERINE
Dovolená Srí Lanka 2020 - Colombo v hvězdičkovém ubytování MALÝ OKRUH + TANGERINE, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pátek 6. listopad až pondělí 16. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 222 dní. Rekreace od Invia se stravou dle programu, podzimní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 19 % v aktuální ceně 36290,- Kč.
 
Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz Hikkaduw
Dovolená Srí Lanka 2020 - Hikkaduwa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz Hikkaduw, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 13. listopad až neděle 22. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 229 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % v aktuální ceně 36500,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Potápěčské centrum
  • Animační programy
 
Jungle Village
Dovolená Srí Lanka 2020 - Unawatuna v 3hvězdičkovém ubytování Jungle Village, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu středa 25. listopad až pátek 4. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 241 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % v aktuální ceně 41600,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle měsíce odjezdu

Srí Lanka All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal