Letenky|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Koggala    >    

Hotel The Long Beach Resort na Srí Lance

Hotel The Long Beach Resort s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená na Srí Lance v lokalitě Koggala - Hotel The Long Beach Resort. Last Minute a All Inclusive pobyty v srílanské lokalitě Koggala 2021.

Hotel The Long Beach Resort - volné termíny

Hotel The Long Beach Resort - Snídaně
★★★
Dovolená Koggala levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel The Long Beach Resort s délkou 10 dní, v termínu 31. srpen 2021 až 9. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní zájezd leteckou přepravou v ceně 26700 Kč.

Dovolenou Koggala 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Srí Lanku vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Srí Lance vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Srí Lance si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Srí Lance žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021/2022 nebo například dovolenou Kypr? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Maďarsko.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.