Letenky|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Srí Lanka 2023    >    

Informace o Srí Lance s možností přidat odkaz - Srí Lanka 2023

Všeobecné informace o Srí Lance s možností přidat odkaz. Počasí, ceny ve Srí Lance, informace o zájezdech a bezpečnost. Srí Lanka 2023.

Dovolená Srí Lanka 2023
Last Minute Srí Lanka

Srí Lanka - informace s možností přidat odkaz/url

Jak přidat odkaz

Chcete mít na webu 1srilanka.cz odkazy, PR články, bannery nebo jinou online reklamu? Více informací naleznete na reklama pro CA.

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající pobyty na Srí Lance především v lokalitách Bentota, Beruwela, Colombo, Hikkaduwa, Induruwa, Kalutara, Koggala, Marawila, Negombo, Tangalla, Trincomalee, Unawatuna a Waduwa naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Srí Lance jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Léky na Srí Lanku

Co si s sebou na dovolenou na Srí Lanku přibalit za vhodné léky? Nezapomeňte na pravidelně užívané léky, léky do letadla proti cestovní nevolnosti, účinné přípravky chránící vaše tělo před sluncem a léky na žaludek a průjem. Vhodné je si s sebou vzít cestovní lékárničku, obsahující i prostředky na ošetření drobných ran, léky proti nachlazení a nezapomeňte také na přípravky proti hmyzu a cestovní teploměr.

Ceny ve Srí Lance

Zajímají vás jak draho je ve Srí Lance? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené ve Srí Lance.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů na Německu můžeme doporučit weby Dovolená Srí Lanka a Srí Lanka Last Minute.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci ve Srí Lance naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí ve Srí Lance

Jaké je aktuální počasí na Srí Lance se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o doméně 1srilanka.cz

Informace o doméně 1srilanka.cz a informace dalších doménách nejen o cestování naleznete v katalogu Jyn, který obsahuje databázi zajímavých českých domén. Pro nákup vlastní prémiové domény nejen z oblasti cestovního ruchu můžete navštívit web domény na prodej.

Wellness pro dva

Další možnosti wellness dovolené pro dva a wellness pobytů pro dva naleznete na wellness pobyty a dovolená pro 2.

Dovolenou Srí Lanka 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Srí Lance. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Srí Lanku vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Srí Lanku vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Srí Lance vybráním příslušných měsíců:

Pobyt na Srí Lance si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Srí Lance z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Jordánsko - informace o dovolené, Kanárské ostrovy - informace o dovolené, Kapverdské ostrovy - informace o dovolené nebo například dovolenou Keňa - informace o dovolené? Další možností je třeba Kostarika - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Srí Lance může být třeba doprava. Na dovolenou na Srí Lanku 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Srí Lanku letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Srí Lance si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Srí Lance můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Srí Lance pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Srí Lanka nebo sekci dovolená s dětmi.