Letenky|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Informace o Srí Lance s možností přidat odkaz - Srí Lanka 2021

Všeobecné informace o Srí Lance s možností přidat odkaz. Počasí, ceny ve Srí Lance, informace o zájezdech a bezpečnost. Srí Lanka 2021.

Srí Lanka - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající pobyty na Srí Lance především v lokalitách Bentota, Beruwela, Colombo, Hikkaduwa, Induruwa, Kalutara, Koggala, Marawila, Negombo, Tangalla, Trincomalee, Unawatuna a Waduwa naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Srí Lance jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Léky na Srí Lanku

Co si s sebou na dovolenou na Srí Lanku přibalit za vhodné léky? Nezapomeňte na pravidelně užívané léky, léky do letadla proti cestovní nevolnosti, účinné přípravky chránící vaše tělo před sluncem a léky na žaludek a průjem. Vhodné je si s sebou vzít cestovní lékárničku, obsahující i prostředky na ošetření drobných ran, léky proti nachlazení a nezapomeňte také na přípravky proti hmyzu a cestovní teploměr.

Ceny ve Srí Lance

Zajímají vás jak draho je ve Srí Lance? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené ve Srí Lance.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů na Německu můžeme doporučit weby Dovolená Srí Lanka a Srí Lanka Last Minute.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci ve Srí Lance naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí ve Srí Lance

Jaké je aktuální počasí na Srí Lance se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o doméně 1srilanka.cz

Informace o doméně 1srilanka.cz a informace dalších doménách nejen o cestování naleznete v katalogu Jyn, který obsahuje databázi zajímavých českých domén.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Srí Lance? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní URL o Srí Lance. Pokud máte vlastní internetové stránky o Srí Lance, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na naše stránky nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Dovolenou Srí Lanka 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Srí Lanku vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Srí Lance vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Srí Lance si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Srí Lance žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: USA Informace, Vietnam Informace, Zanzibar Informace nebo například dovolenou Albánie Informace? Další možností je třeba Bali Informace.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.