Polonnaruwa, ancient stupa
Srí Lanka - moře
Sloni na Srí Lance

Dovolená Colombo 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené na Srí Lance v letovisku Colombo za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Colombo. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Srí Lanka    >    

Dovolená Colombo - Colombo 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Colombo a Last Minute zájezdy

Heritance Negombo
Dovolená Srí Lanka na jaře 2021 v lokalitě Colombo v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Heritance Negombo, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 25. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 36700,- Kč.
 
Ozo Kandy
Dovolená Srí Lanka na jaře 2021 v lokalitě Colombo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ozo Kandy, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 25. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 50900,- Kč.
 
Supun Arcade Residency
Dovolená Srí Lanka na jaře 2021 v lokalitě Colombo v 3hvězdičkovém ubytování Supun Arcade Residency, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 25. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 29000,- Kč.
 
Swiss Residence
Dovolená Srí Lanka na jaře 2021 v lokalitě Colombo v 3hvězdičkovém ubytování Swiss Residence, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 25. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 34000,- Kč.
 
Mount Lavinia Hotel
Dovolená Srí Lanka na jaře 2021 v lokalitě Colombo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mount Lavinia Hotel, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až úterý 27. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 31900,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Surfování
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Dětský bazén
 • Volejbal
 
Ceylon City Hotel
Dovolená Srí Lanka na jaře 2021 v lokalitě Colombo v 3hvězdičkovém ubytování Ceylon City Hotel, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až pátek 30. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 28000,- Kč.
 
Ramada Katunayake
Dovolená Srí Lanka na jaře 2021 v lokalitě Colombo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Katunayake, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až pátek 30. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 28200,- Kč.
 
Grand Oriental Hotel
Dovolená Srí Lanka na jaře 2021 v lokalitě Colombo v 3hvězdičkovém ubytování Grand Oriental Hotel, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až úterý 4. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 26675,- Kč.
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Bar
 
Ozo Kandy
Dovolená Srí Lanka na jaře 2021 v lokalitě Colombo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ozo Kandy, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. duben až čtvrtek 6. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 35599,- Kč.
 
Heritance Negombo
Dovolená Srí Lanka na jaře 2021 v lokalitě Colombo v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Heritance Negombo, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. duben až čtvrtek 6. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 35308,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 156 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Colombo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal